Kurumsal Hizmetler   l   Bireysel Hizmetler   l   Ritmpark Hizmet Ekipleri
Ritmpark etkinlikleri ile ilgili duyurular� düzenli olarak almak için ritmpark e-posta grubuna KAYIT olabilirsiniz.
 
 4 Haziran 2008 Çarşamba gün� yapılan 1. Yoğurtçu Park� Çevre Festivalinde Itri Müzik Okulu Ritmpark Projesi ile sponsor olmuştur. Bilgi için tıklayınız.
-----------------------------------

24-25 Mayıs 2008 tarihlerinde yapılan Kadıköy Dostluk Festivaline Itri Müzik Okulu, Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Ritmpark Projesi'yle sponsor olmuştur. Bilgi için tıklayın.

 
 
"Birleştirici, bağdaştırıc� ve bütünleştirici" özellikleri nedeniyle ritm tarih boyunca çok önemli bir kitle iletişim arac� olmuştur.

Mikrodan makroya tüm evrenin zarif ve büyüleyici düzeninin nedeni ritmdir. Kısaca evrenin kusursuz uyumundaki "hassas ayar, ince işçilik" diyebiliriz ritm için. Müziğin de ana unsuru olan ritm, bütün insanlık için ortak bir dildir.

Periyodik ve sistemli ritm çalışmalarının insanın zihinsel, ruhsal ve bedensel yapısına olumlu katkılar� bilimsel yönden de pek çok defa kanıtlanmıştır. Yine, grup çalışmas� gerektiren durumlarda da grup içerisindeki eşuyum, senkronizasyon ve takım ruhunu geliştirdiği, grubu oluşturan bireylerin kendileriyle ve çevreleriyle daha barışık, stresten arınmış ve daha motive bir şekilde performans gösterdikleri kanıtlanmıştır.
 
Tüm Haklar� Saklıdır. Copyright � 2008 designed by grafiksör
Tiffany Australia Pandora UK Pandora Bracelets Sale Louis Vuitton Handbags Louis Vuitton Bags Cheap Nike Air Max Moncler Balenciaga Handbags
Pandora Jewellery Moncler Jacken Cheap Ugg Boots Louis Vuitton Handbags Nike Shox Cheap Louis Vuitton Handbags Louis Vuitton Bolsos Nike Shoes