Kurumsal Hizmetler   l   Bireysel Hizmetler   l   Ritmpark Hizmet Ekipleri
Ritmpark etkinlikleri ile ilgili duyurular� düzenli olarak almak için ritmpark e-posta grubuna KAYIT olabilirsiniz.
 
 4 Haziran 2008 Çarşamba gün� yapılan 1. Yoğurtçu Park� Çevre Festivalinde Itri Müzik Okulu Ritmpark Projesi ile sponsor olmuştur. Bilgi için tıklayınız.
-----------------------------------

24-25 Mayıs 2008 tarihlerinde yapılan Kadıköy Dostluk Festivaline Itri Müzik Okulu, Sosyal Sorumluluk Projesi Kapsamında Ritmpark Projesi'yle sponsor olmuştur. Bilgi için tıklayın.

 
 
Ritmpark, bireysel olarak veya ar- kadaşlarınızla kuracağınız gruplarla da sizlere ritm eğitim hizmetleri sun- maktadır. Bireysel başvurularınızda, sizler gibi bireysel eğitim almak iste- yenlerden oluşturulacak gruplardan birine dahil edilirsiniz veya arkada�- larınız ile kendi grubunuzu oluştura- rak eğitimlerden yararlanabilirsiniz.

Eğitimler, başta Kadıköy'deki Itri Müzik Okulu olmak üzere ritmpark tarafından belirlenen merkezlerde haftalık rutin periyodik çalışma- larla yürütülür.

Eğitimler de belli hedefler amac� edilerek grupların ritmpark tarafından organize edilen konser, festival v.b. etkinliklerde sahne almas� sağlanır.

Ritmpark Eğitimi:

  • Bedensel, zihinsel ve ruhsal olarak gelişiminizi;
  • Çalışma hayatın� yüklediği stresten arınmanız�;
  • Dahil olacağınız veya oluşturduğunuz grupla takım ruhunun gelişmesiyle birlikte paylaşma duygusunun verdiği hazz� ya- şamanız�;
  • Sahne alacağınız ritmpark etkinliklerinde yetenek ve beceri- nizi sunmanın verdiği zevk ile dostlarınızla hoşça vakit geçir- menizi;
  • Ve hepsinden önemlisi eğitimlere vereceğiniz önem oranında da bir ritm enstrümanın� iyi derecede performe etmenizi sağlar.
 
Tüm Haklar� Saklıdır. Copyright � 2008 designed by grafiksör
Ugg Balenciaga Louis Vuitton Sac Pas Cher Louis Vuitton Handbags Pandora Bracelets Tiffany Jewelry Pandora Beads Louis Vuitton